Міжкімнатні двері присутні в будь-якому інтер'єрі, навіть мінімалізм вітає легкі двері, виготовлені з натуральних матеріалів (межкомнатные двери цена). При виборі міжкімнатних дверей слід пам'ятати, що навіть дуже дорогі двері - ще не запорука того, що вона буде настільки ж практична, наскільки красива. При виробництві міжкімнатних дверей, зараз використовується безліч різних матеріалів, в широкому ціновому діапазоні, тому при виборі важливіше знайти правильне співвідношення ціна-якість.
З традиційних матеріалів - звичайно ж, дерево. Міцність, морозостійкість, і, звичайно ж, екологічність - ось загальновизнані достоїнства деревини. Для виготовлення дверей використовуються різні породи дерева: демократична сосна, благородний дуб або бук, вишуканий клен або карельська береза. Дерев'яні двері, виконані з масиву, мають високу вартість, але виконання дверних конструкцій з деревоподібних матеріалів, наприклад, MDF, виглядає не гіршим, особливо при використанні шпону з коштовних порід деревини.
До сучасних матеріалів відносяться пластик і алюміній. Вони володіють безперечними перевагами перед дерев'яними. Легкі, міцні, довговічні, стійкі до несприятливої дії і звуконепроникні, алюмінієві і пластикові двері з кожним роком завойовують нових і нових прихильників. Але слід пам'ятати, що який би матеріал не використовувався для виготовлення міжкімнатних дверей, головне - це правильна установка дверей. Монтаж дверей в приміщенні, де проходить монтаж міжкімнатних дверей, має бути нормальна вологість. Підвищена вологість може пошкодити покриття і основне полотно дверей. Монтаж міжкімнатних дверей проводиться після фарбування стін, поклейки шпалер, але до укладання напольного покриття. Як мовиться, сім разів відміряй - один раз відріж (двери Украина Киев).
Тому, до початку робіт, необхідно виробити деякі виміри і розрахунки. По-перше, потрібно розрахувати отвір. Ширина отвору складається з ширини дверного полотна і товщини коробки. Висота отвору складається з висоти полотна і товщини коробки; окрім цього, необхідно враховувати поріг. В розрахунок також слід включити зазори під монтажну піну (~15 мм.) і полотно (5-7 мм.). По-друге, для збірки коробки важливий такий параметр, як товщина стін. Вона може варіюватися в середньому від 80 до 1000 мм. При монтажі міжкімнатних дверей на стіни товще 80 мм. використовуються добірні елементи. По-третє, для збірки коробки, необхідно виконати виміри полотна по ширині, і додати до нього товщину петлі (для зазору під петлі) і 4.5 мм з боку замку. За результатами розрахунків, потрібно виконати розмітку і підрівняти коробку. Потім кріпляться петлі. Рекомендується використовувати три петлі, встановлені на рівновіддаленій один від одного відстані. Це забезпечить жорсткіше кріплення дверей в блоці і виключить перекіс. У полотні, на відстані 200 мм від верхнього і нижнього краю бічної площини, стамескою виконується вирубка під петлі.
Зібраний дверний блок необхідно помістити в отвір. Дуже важливо при цьому використовувати схили. Базою для кріплення повинна стати сторона коробки з петлями, права стоевая. Її кріплять на саморізи в тих місцях, які пізніше буде прикриті петлями. Ліва стійка кріпиться таким чином: Клинами виробляється розпірка коробки в отворі, а потім укручуються саморізи. Їх краще розташувати на відстані в 30-40 мм від верхнього і нижнього кутів, а третій саморіз заховати під у відповідь частиною замку. У просвіті коробки встановлюють розпірки, на 6 мм довше, ніж ширина полотна дверей.
Зазор між стіною і дверним блоком заповнюють монтажною піною. Перед цим, варто змочити водою поверхні блоку і стіни, для кращого прилипання піни. Пам'ятаєте, що піна набирає свій остаточний об'єм протягом 10-15 хвилин, тому не слід вводити її багато: одного стандартного балона може вистачити на установку 2-3 дверей.І завершуючий етап - наличники. З боку притвору полотна, наличник встановлюється «в чверть» коробки, і сполучається з добірним елементом на половину його товщини. Кінці наличників спилюють під кутом 45° (з'єднання на «вус») і кріплять до коробки цвяхами без капелюшків під кутом, приблизно, 30° до площини наличника. Місця стиків наличників бажано склеїти силіконовим клеєм. Акуратно і послідовно зібрані міжкімнатні двері стануть справжньою прикрасою житла, а також радуватиме господарів відмінним виконанням своїх безпосередніх функцій.
ALLMEB.com.ua мебель, двери
|